Gaming
Kierownica T150 PS4/PC
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Drążek zmiany biegów: Nie
- Kąt obrotu (maks.): 1080
- Full specification
Status: Out of stock
588.65 zł / szt
724.04 zł gross
Oficjalny symulator wyścigowy składający się z kierownicy oraz dużego zestawu pedałów w komplecie. Układ napędu posiadający regulowane, siłowe sprzężenie zwrotne zapewniające niezwykle realistyczne odczucia podczas jazdy. Dzięki odczytowi optycznemu z 12-bitową rozdzielczością charakterzuje się wysoką precyzją.
| Weight | 5300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 315 x 340 x 345 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thrustmaster |
|---|---|
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| Kąt obrotu (maks.) | 1080 |
| Force feedback | Tak |
| Wymiary | Średnica koła: 28 cm |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Niebieski |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |