karuzele i pozytywki
Katarynka kolejka
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52751
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,16 zł / szt
24,80 zł brutto
Piękna katarynka z motywem pociągu.
W czasie kręcenia korbką katarynka wydaje z siebie czarującą melodię.
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 75 x 105 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52751 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | 8 x 8 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |