karuzele i pozytywki
Katarynka kolejka
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52751
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
20.16 zł / szt
24.80 zł gross
Piękna katarynka z motywem pociągu.
W czasie kręcenia korbką katarynka wydaje z siebie czarującą melodię.
| Weight | 110 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 75 x 105 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52751 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | 8 x 8 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |