sejfy i kasetki
Kasetka na gotówkę YCB/060/BB2
- Zamek: Klucz
- Rodzaj ochrony: Nie dotyczy
- Wymiary:
Zewnętrzne: 90 x 250 x 180 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,00 zł / szt
68,88 zł brutto
Kasetka na gotówkę YCB/060/BB2
Kasetka Yale znajdzie zastosowanie w domu, małej firmie lub gastronomi.
- Wyjmowana tacka, składana rączka
- Trwałe, matowe, czarne wykończenie
| Waga | 1270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 105 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | YALE HOME |
|---|---|
| Zamek | Klucz |
| Rodzaj ochrony | Nie dotyczy |
| Wymiary | Zewnętrzne: 90 x 250 x 180 mm |
| Waga | 1.1 |
| Typ | Kasetka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |