sejfy i kasetki
Kasetka na gotówkę YCB/060/BB2
- Zamek: Klucz
- Rodzaj ochrony: Nie dotyczy
- Wymiary:
Zewnętrzne: 90 x 250 x 180 mm
- Full specification
Status: Out of stock
56.00 zł / szt
68.88 zł gross
Kasetka na gotówkę YCB/060/BB2
Kasetka Yale znajdzie zastosowanie w domu, małej firmie lub gastronomi.
- Wyjmowana tacka, składana rączka
- Trwałe, matowe, czarne wykończenie
| Weight | 1270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 105 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | YALE HOME |
|---|---|
| Zamek | Klucz |
| Rodzaj ochrony | Nie dotyczy |
| Wymiary | Zewnętrzne: 90 x 250 x 180 mm |
| Waga | 1.1 |
| Typ | Kasetka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |