karty
Karty Top Class NBA 2024 - Fat pack
- Nr katalogowy:
048-01177
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Sportowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,08 zł / szt
29,62 zł brutto
Karty Top Class NBA 2024 - Fat pack
Nowa kolekcja Top Class dedykowana NBA! Wszystkie 30 drużyn NBA w jednej, wyjątkowej kolekcji. Całość składa się z 135 kart podstawowych, 135 kart specjalnych oraz 40 kart PARALLEL, łącznie 310 kart.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 65 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Panini Kolekcja |
|---|---|
| Nr katalogowy | 048-01177 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8 x 18 cm |
| Akcesoria w zestawie | 26 x Karta (24 karty + 2 karty Holo Giants) |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Folia |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |