karty
Karty Top Class NBA 2024 - Fat pack
- Nr katalogowy:
048-01177
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Sportowe
- Full specification
Status: Out of stock
24.08 zł / szt
29.62 zł gross
Karty Top Class NBA 2024 - Fat pack
Nowa kolekcja Top Class dedykowana NBA! Wszystkie 30 drużyn NBA w jednej, wyjątkowej kolekcji. Całość składa się z 135 kart podstawowych, 135 kart specjalnych oraz 40 kart PARALLEL, łącznie 310 kart.
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 65 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Panini Kolekcja |
|---|---|
| Nr katalogowy | 048-01177 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Sportowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8 x 18 cm |
| Akcesoria w zestawie | 26 x Karta (24 karty + 2 karty Holo Giants) |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Folia |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |