PCI
Karta Sieciowa TX401 PCI-E 1x10Gb
- Pasmo: Nie dotyczy
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
312,60 zł / szt
384,50 zł brutto
- Sieć o prędkości 10 Gb/s - Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii 10GBase-T urządzenie TX401 zapewnia prędkości dochodzące nawet do 10 Gb/s, co jest wartością aż 10-krotnie wyższą niż w przypadku zwykłych gigabitowych kart sieciowych, oraz dba o płynną transmisję danych podczas korzystania z Internetu oraz lokalnego udostępniania danych.
- Zgodność z niższymi standardami - Duże prędkości i bardzo niskie opóźnienia standardu 10GBase-T nie wykluczają obsługi urządzeń, które korzystają z mniej zaawansowanych technologii, takich jak Fast Ethernet czy Gigabit Ethernet. Karta sieciowa automatycznie negocjuje szybkości połączeń.
- Kabel Ethernet kat. 6a - Do urządzenia dołączony jest kabel Ethernet kat. 6a - zdolny do obsługi połączeń o prędkości 10 Gb/s - w celu zmaksymalizowania wydajności TX401.
- Śledzie low-profile i full-height - Oprócz standardowego śledzia do produktu dołączany jest także śledź low-profile, przeznaczony dla komputerów z obudową mini tower.
- Obsługa wielu systemów operacyjnych - Zgodność z systemem Windows 10/8.1/8/7, serwerami Windows 2019/2016/2012 R2 oraz z systemem Linux oznacza, że z karty można korzystać na wielu różnych urządzeniach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.3x |
| Wymiary | 120.8 × 98.2 × 21.5 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 200 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |