koncentratory USB
Hub 4-portowy USB (3xUSB 2.0, USB 3.1)
- Liczba portów: 4
- Porty : 4 x USB Type A Żeńska
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
21,95 zł / szt
27,00 zł brutto
Hub 4-portowy USB (3xUSB 2.0, USB 3.1)
- 4-portowy HUB USB ze zintegrowanym kablem
- Trwała i stylowa aluminiowa konstrukcja
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba portów | 4 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 90 x 28 x 10 mm |
| Waga | 35 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 80 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |