Kamera wewnętrzna H1c 1080P
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
Warunki otoczenia (użytkowanie): Od 10°C do 45°C, wilgotność powietrza 95% lub niższa (bez kondensacji)
- Bezpieczeństwo:
64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Pełna specyfikacja
Spokój ducha w maleńkiej formie
Prosta i niezawodna kamera H1c może stać się podstawową kamerą wewnętrzną, która pozwala nadzorować dzieci i zwierzęta domowe, zapewniając ochronę domu przez całą dobę. Dzięki niewielkim rozmiarom kamera typu plug-in zmieści się w każdym wnętrzu i ma wszystko co powinna. Zapewnia świetną jakość wideo, ostry obraz noktowizyjny, wykrywanie ruchu i obsługuje dwukierunkową komunikację głosową, można ją łatwo zainstalować, a ponadto posiada tryb uśpienia, trzy tryby alertów dźwiękowych i wiele więcej.
Wyraźny obraz dla lepszej ochrony
Kamera odwzorowuje żywe, wyraźne obrazy wideo w rozdzielczości 1080p i może nadzorować duże powierzchnie we wnętrzach dzięki obiektywowi szerokokątnemu 108°.
Spokój ducha w nocy
Kamera pracuje również, gdy śpisz, a światło jest przygaszone. Rejestruje ostry obraz dzięki noktowizorowi o zasięgu do 10 metrów.
Natychmiastowe, rzeczowe powiadomienia
Kamera rejestruje ruch i natychmiast wysyła powiadomienie. Zapisane filmy i szczegóły alertu można wyświetlić na telefonie komórkowym.
Bardzo łatwy montaż
Konfiguracja H1c jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić kamerę na płaskiej powierzchni lub przymocować do dowolnej powierzchni metalowej za pomocą dołączonej magnetycznej podstawy.
Regulowane alerty audio
Dzięki temu zdarzenia wykryte przez kamerę będą słyszalne z daleka. Kamera H1c oferuje trzy tryby alertów dźwiękowych wyciszony, krótki sygnał i syrena.
Specyfikacja techniczna
| Producent | EZVIZ |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe | Warunki otoczenia (użytkowanie): Od 10°C do 45°C, wilgotność powietrza 95% lub niższa (bez kondensacji) |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.5 |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Kąt widzenia poziomy | 91 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 |
| Wymiary | 53.89 × 53.89 × 90.3 mm |
| Waga | 87 |
| Certyfikaty | CE/RoHS/WEEE/REACH |
| Matryca | CMOS 1/3 cala ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw | 2.4 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | czarny |
| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 90 x 50 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |