kamery internetowe
Kamera TEZA 4K UHD
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
130 x 50 x 53 mm
- Waga: 200
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
316,25 zł / szt
388,99 zł brutto
Teza Kamera internetowa 4K Ultra HD
Zaawansowana kamera internetowa 4K Ultra HD z polem widzenia 74° i dwoma zintegrowanymi mikrofonami.
| Waga | 273 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 130 x 145 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 130 x 50 x 53 mm |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |