kamery internetowe
Kamera TEZA 4K UHD
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
130 x 50 x 53 mm
- Waga: 200
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
316.25 zł / szt
388.99 zł gross
Teza Kamera internetowa 4K Ultra HD
Zaawansowana kamera internetowa 4K Ultra HD z polem widzenia 74° i dwoma zintegrowanymi mikrofonami.
| Weight | 273 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 130 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 130 x 50 x 53 mm |
| Waga | 200 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |