Kamera Studio UVB United Kingdom - UK 842D4AA#ABU
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
- Bez podstawki 105 × 700 × 70 mm
- Z podstawką 156 × 700 × 70 mm
- Waga: 2.856
- Pełna specyfikacja
Kamera z głośnikiem soundbar USB zapewniające wyraźną współpracę
Wysokiej jakości dźwięk i obraz dla średniej wielkości sal. Poly Studio to kamera z łatwym w obsłudze soundbarem wideo USB, zaprojektowana z myślą o średniej wielkości salach konferencyjnych. Zaawansowana akustyka sprawia, że każdy brzmi najlepiej, jak potrafi. Technologia kamery inteligentnej Poly DirectorAI pokazuje wystarczający obszar sali.
Spraw, by było Cię wyraźnie widać
Spersonalizuj połączenie dzięki wbudowanej funkcji kadrowania grup i prelegentów, którą oferuje technologia inteligentnej kamery Poly DirectorAI. Wszyscy biorący udział w rozmowie wideo widzą ważne szczegóły łącznie z mową ciała i mimiką.
Wyciszanie rozpraszających dźwięków
Technologia Poly NoiseBlockAI wycisza rozpraszające dźwięki, które zakłócają spotkania. Natomiast technologia Acoustic Fence wyłapuje tylko głosy z określonej przestrzeni i eliminuje odgłosy rozmów z zewnątrz.
Uchwyć każde słowo
Potężne głośniki stereo zapewniają, że każdy słyszy rozmowę. Zestaw sześciu mikrofonów daje Ci pewność, że Twoje pomysły zostaną wyraźnie określone. Dzięki Poly każdy jest równorzędnym uczestnikiem spotkań.
Specyfikacja techniczna
| Producent | POLY |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.856 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | WAŻNE: Kabel posiada wtyczkę dla UK |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 4600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 790 x 210 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |