kamery IP
Kamera IP UVC-G3-FLEX
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Liczba klatek na sekundę: 25
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
249,45 zł / szt
306,82 zł brutto
Wewnętrzna / zewnętrzna kamera PoE G3 Flex
Niezrównana wszechstronność. Nieograniczona skalowalność.
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 60 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Wymiary | 107.5 x 48 mm |
| Waga | 170 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Matryca | 1/3" 2-Megapixel HDR Sensor |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilanie 802.3af PoE |
| Tryb nocny | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |