kamery IP
Kamera IP UVC-G3-FLEX
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Liczba klatek na sekundę: 25
- Full specification
Status: Out of stock
249.45 zł / szt
306.82 zł gross
Wewnętrzna / zewnętrzna kamera PoE G3 Flex
Niezrównana wszechstronność. Nieograniczona skalowalność.
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 60 x 60 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Wymiary | 107.5 x 48 mm |
| Waga | 170 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Matryca | 1/3" 2-Megapixel HDR Sensor |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilanie 802.3af PoE |
| Tryb nocny | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |