kamery IP
Kamera IP IPC-HFW3541E-AS- 0280B-S2
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40°C do +60°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do +60°C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
402,11 zł / szt
494,60 zł brutto
Wprowadzona przez Dahua Technology, WizSense to seria produktów i rozwiązań AI, które wykorzystują niezależny chip AI oraz algorytm głębokiego uczenia. Skupia się na ludziach i pojazdach z wysoką dokładnością, umożliwiając użytkownikom szybkie reagowanie na zdefiniowane cele. Opierając się na zaawansowanych technologiach Dahua, WizSense dostarcza inteligentne, proste i wszechstronne produkty oraz rozwiązania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 192.7 × 70.5 × 66.4 mm |
| Waga | 590 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2960 x 1668 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 749 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 250 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |