kamery IP
Kamera IP IPC-HFW2849T-AS-IL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40 °C do +60 °C
- Temperatura przechowywania: -40 °C do +60 °C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
366,92 zł / szt
451,31 zł brutto
8MP Inteligentna Kamera Sieciowa typu Bullet z Technologią Smart Dual Light i Stałoogniskowym Obiektywem (WizSense)
- 8-megapikselowy przetwornik CMOS 1/2.7" wysoka czułość przy słabym oświetleniu i obraz w wysokiej rozdzielczości
- Maksymalna rozdzielczość: 8 MP (3840 × 2160) przy 20 kl./s; obsługa 2688 × 1520 przy 25/30 kl./s
- Kompresja H.265 wysoka efektywność kodowania i bardzo niski bitrate
- Wbudowane światło ciepłe (warm light) i diody IR LED:
- maksymalny zasięg światła IR: do 60 m
- maksymalny zasięg światła ciepłego: do 50 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+ elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych warunków sieci i pamięci
- Tryb obrotu obrazu, WDR, redukcja szumów 3D (3D NR), kompensacja światła tylnego (BLC), kompensacja światła reflektorów (HLC), znak wodny idealna do różnych scenariuszy monitoringu
- Inteligentne funkcje analizy obrazu:
- Wykrywanie wtargnięcia
- Przekroczenie linii (oba tryby z rozpoznawaniem ludzi i pojazdów)
- Detekcja nieprawidłowości:
- Detekcja ruchu
- Sabotaż wideo
- Detekcja dźwięku
- Brak karty SD, pełna karta, błąd karty
- Brak połączenia sieciowego, konflikt IP, nieautoryzowany dostęp, wykrycie napięcia
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście
- Audio: 1 wejście, 1 wyjście; wbudowany mikrofon
- Obsługa kart Micro SD do 256 GB
- Zasilanie: 12 VDC / PoE prosta instalacja
- Odporność: IP67, IK10 (opcjonalnie)
- SMD Plus (inteligentna detekcja ruchu)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Boujour; P2P |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Standardy | 802.1x |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kąt widzenia przekątna | 100 |
| Kąt widzenia poziomy | 87 |
| Kąt widzenia pionowy | 49 |
| Wymiary | 238.5 × 90.7 × 90.7 mm |
| Waga | 0.72 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |