Kamera IP IPC-HFW1839TC-A-IL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Warunki pracy -40°C ~ +60°C / mniej niż 95% RH
Przechowywanie -40°C ~ +60°C / mniej niż 95% RH
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Smart codec (H.265+ i H.264+)
Adaptacja zaawansowanego algorytmu pozwala na automatyczną kontrolę strumienia. Inteligentne kodowanie od Dahua reprezentuje wyższą sprawność niż H.265 i H.264 wraz z lepszą jakością obrazu, redukcją kosztów magazynowania nagrań oraz transmisji.
Podwójny oświetlacz
Technologia Dahua Smart Dual Illuminators wykorzystuje inteligentny algorytm, który pozwala na doświetlenie sceny światłem białym gdy obiekt pojawia się w kadrze. Gdy w scenie nie ma już obiektu zainteresowania, kamera znów przechodzi w tryb pracy czarno-biały.
Detekcja człowieka
Analityka rozpoznaje typy obiektów dzięki czemu możliwe jest realizowanie dokładnych alarmów wyzwolonych wyłącznie przez człowieka.
Ochrona (IP67, szeroki zakres zasilania)
Kamera przechodzi serię rygorystycznych testów na pyłoodporność i wodoszczelność. Urządzenie może pracować przez nawet 30 minut po zanurzeniu na głębokości 1 m.
| Waga | 563 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 210 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy -40°C ~ +60°C / mniej niż 95% RH Przechowywanie -40°C ~ +60°C / mniej niż 95% RH |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; P2P |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv4 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja audio | PCM |
| Kąt widzenia przekątna | 132 |
| Kąt widzenia poziomy | 110 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 173.3 x 70 x 70 mm |
| Waga | 0.46 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2,7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 V DC/PoE (802.3af) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Alarmy: Rozłączenie sieci; konflikt adresów IP; nielegalny dostęp; detekcja ruchu; sabotaż video; SMD (człowiek) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |