kamery IP
Kamera IP IPC-HDW2849TM-S-IL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: -40 °C do +55 °C
- Temperatura przechowywania: -40 °C do +60 °C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 572,25 zł / szt
1 933,87 zł brutto
IPC-HDW2849TM-S-IL
- 8MP Inteligentna Kamera Sieciowa typu Eyeball z Technologią Smart Dual Light i Stałoogniskowym Obiektywem (WizSense)
- 8-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS 1/2.7", zapewniający wysoką jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu.
- Maksymalna rozdzielczość 8 MP (3840 × 2160) przy 20 kl./s oraz obsługa rozdzielczości 2688 × 1520 przy 25/30 kl./s.
- Kompresja wideo H.265 wysoki stopień kompresji i bardzo niski bitrate.
- Wbudowane światło ciepłe (warm light) oraz diody IR LED maksymalny zasięg oświetlenia IR i światła ciepłego: do 30 m.
- Obsługa technologii ROI, SMART H.264+/H.265+ elastyczne kodowanie dostosowane do różnych środowisk sieciowych i pamięci masowej.
- Tryb obrotu obrazu, szeroki zakres dynamiki (WDR), redukcja szumów 3D (3D NR), kompensacja światła tylnego (BLC), kompensacja światła reflektorów (HLC), znak wodny do zastosowań w różnych scenariuszach monitoringu.
- Inteligentne funkcje analizy obrazu: wykrywanie wtargnięcia, przekroczenia linii (oba tryby obsługują klasyfikację i dokładne wykrywanie ludzi oraz pojazdów).
- Detekcja nieprawidłowości: detekcja ruchu, sabotaż wideo, detekcja dźwięku, brak karty SD, pełna karta SD, błąd karty SD, brak połączenia sieciowego, konflikt IP, nieautoryzowany dostęp, wykrycie napięcia.
- Obsługa kart Micro SD do 256 GB; wbudowany mikrofon.
- Zasilanie: 12 VDC / PoE łatwa instalacja.
- Klasa szczelności IP67 odporność na warunki atmosferyczne.
- Funkcja SMD Plus (Smart Motion Detection Plus).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Boujour |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv4 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 132 |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 99.1 x 121.9 x 121.9 mm |
| Waga | 0.48 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |