kamery IP
Kamera IP F4C-PV
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 40°C do +60°C
- Temperatura przechowywania: 30°C do +60°C
- Protokoły sieciowe:
IPv4; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; DHCP; DNS; NTP; Multicast; RTMP; P2P
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
138,95 zł / szt
170,91 zł brutto
- Dzięki funkcjom prostej instalacji, łatwej obsługi i wysokiemu stosunkowi wydajności do ceny, kamera sieciowa z serii Dahua Entry posiada zastosowanie do małych i średnich scen, takich jak domy/rezydencje, małe sklepy detaliczne oraz do małych i średnich przedsiębiorstw.
- Rozmowa dwukierunkowa: Dzięki wbudowanemu mikrofonowi o wysokiej czułości i głośnikowi o dużej mocy, kamera realizuje dwustronną rozmowę za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
- SMART H.264+/H.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych przepustowości i środowiska przechowywania.
| Waga | 545 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 220 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dahua |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Protokoły sieciowe | IPv4; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; DHCP; DNS; NTP; Multicast; RTMP; P2P |
| Standardy | IPv4 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia poziomy | 98 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 131.0 × 78.4 × 97.2 mm |
| Waga | 254.5 |
| Matryca | 1/3" CMOS |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |