obudowy
Obudowa ROG Hyperion GR701 E-ATX biała
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 7
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 503,55 zł / szt
1 849,37 zł brutto
ROG Hyperion GR701 E-ATX
Obudowa komputerowa ROG Hyperion GR701 E-ATX, obsługa dwóch radiatorów 420 mm, czterech wentylatorów 140 mm, metalowy wspornik na GPU, miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów, koncentrator do wentylatorów ARGB, obsługa szybkiego ładowania z mocą 60 W.
- Ekstra chłodzenie: możliwość instalacji dwóch radiatorów 420 mm, cztery wentylatory 140 mm oraz wbudowany koncentrator wentylatorów to funkcje umożliwiające uzyskanie ogromnego przepływu powietrza.
- Ekstra przestrzeń: największe karty graficzne mają zapewnione dużo miejsca, a do zarządzania kablami dostępna jest pojemna komora o głębokości 34 mm wraz z kanałem kablowym o szerokości 46 mm.
- Ekstra wygoda: panele boczne na zawiasach montowane bez użycia narzędzi, wbudowana szuflada do przechowywania akcesoriów i zintegrowany wspornik na kartę graficzną to elementy zapewniające lepsze wrażenia podczas składania systemu.
- Ekstra moc: dwa porty USB Type-C, obsługa szybkiego ładowania z mocą 60 W, konstrukcja ramowa i uchwyty ze wzmocnieniem aluminiowym - wszystko to zapewnia moc i najwyższą wytrzymałość.
- Ekstra styl: koncentrator wentylatorów i panel oświetlenia obsługują technologię Aura Sync, a obudowa jest wykończona anodyzowanym metalem i wzorem z cienkimi liniami.
| Waga | 25400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 725 x 350 x 715 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 7 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 460 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Podświetlenie obudowy | Tak |
| Maksymalna długość zasilacza | 240 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 12 |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (góra) |
| Wymiary | 639 x 268 x 659 mm |
| Waga | 20.8 |
| Pozostałe parametry | Gniazda rozszerzeń: 9 + 3 (dodatkowe pionowe) |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |