kamery IP
Kamera IP DS-2CD2547G2-LS (2.8mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
707,00 zł / szt
869,61 zł brutto
Stałopozycyjna mini kamera kopułkowa 4 MP ColorVu
Technologia Hikvision ColorVu zapewnia całodobowe, żywe, kolorowe obrazy dzięki zaawansowanym obiektywom F1.0 i wydajnym czujnikom. Super przysłona F1.0 zbiera więcej światła, aby uzyskać jaśniejsze obrazy. Zaawansowana technologia czujników może znacznie poprawić wykorzystanie dostępnego światła.
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 4 MP
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wyraźne obrazowanie przy silnym świetle z tyłu dzięki technologii 130 dB WDR
- Całodobowy kolorowy obraz
- Koncentracja na klasyfikacji ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
- -S: dostępny interfejs audio i alarmu
- Odporny na wodę i kurz (IP67) i wandaloodporny (IK08)
| Waga | 616 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 135 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 112 |
| Kąt widzenia pionowy | 61 |
| Wymiary | śr. 113.6 × 72.6 mm |
| Waga | 400 |
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |