Kamera wideobar A30-010 Teams
- Użytkowanie: Średnia sala
- Wymiary:
700 x 98 x 121 mm
- Pozostałe parametry:
Połączenia:
- 2 x HDMI output (CEC supported)
- HDMI input (through the VCH51 Sharing Kit)
- Motion sensor (Teams supported)
- 1 x Line-in (3.5mm)
- 1 x Line-out (3.5mm)
- 2 x USB 2.0
- 1 x 10/
- Pełna specyfikacja
Oparte na systemie Android wielofunkcyjne urządzenie MeetingBar A30 z wbudowaną aplikacją Microsoft Teams przenosi środowisko audio i wideo tej aplikacji do średnich pomieszczeń. Zaprojektowane w systemie dwóch kamer wyposażonych w sztuczną inteligencję z 8-megapikselowymi czujnikami, polem widzenia po przekątnej wynoszącym 120°, automatycznym kadrowaniem i śledzeniem osoby mówiącej, a także z matrycą 8 mikrofonów MEMS i głośnikami urządzenie MeetingBar A30 zapewnia ulepszony, inteligentny obraz wideo i dźwięk HD dla średnich sal konferencyjnych. Dzięki łatwej w użyciu technologii plug-and-play umożliwiającej szybkie rozpoczęcie urządzenie A30 stanowi proste, ale skuteczne rozwiązanie.
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 285 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Yealink |
|---|---|
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Wymiary | 700 x 98 x 121 mm |
| Pozostałe parametry | Połączenia:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |