kamery IP
Kamera IP DS-2CD2143G2-IU + MIKRO
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Bezpieczeństwo:
- Ochrona hasłem
- Skomplikowane hasło
- Szyfrowanie HTTPS
- Filtr adresów IP
- Dziennik audytu bezpieczeństwa
- Uierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowa
- Protokoły sieciowe:
- TCP/IP
- ICMP
- HTTP
- HTTPS
- FTP
- DHCP
- DNS
- DDNS
- RTP
- RTSP
- NTP
- UPnP
- SMTP
- IGMP
- 802.1X
- QoS
- IPv6
- UDP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
424,62 zł / szt
522,28 zł brutto
4-megapikselowa kamera sieciowa AcuSense z wbudowanym mikrofonem
- Wysoka jakość obrazu w rozdzielczości 4 MP
- Wyraźne obrazowanie przy silnym podświetleniu dzięki technologii 120 dB WDR
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon do ochrony dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz wandaloodporność (IK10)
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie
| Waga | 740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 55 |
| Kąt widzenia pionowy | 103 |
| Wymiary | 121.4 x 92.2 mm |
| Waga | 570 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |