kamery IP
Kamera IP DS-2CD2086G2-IU/SL (2.8mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
709,89 zł / szt
873,16 zł brutto
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 8 MP
- Doskonała wydajność w warunkach słabego oświetlenia dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H. 265+
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy ostrzegający intruzów
- Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym dzięki zintegrowanemu dwukierunkowemu dźwiękowi
- Wodoszczelność i pyłoszczelność (IP67)
| Waga | 790 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 235 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Wymiary | 72.9 × 73.3 × 191.1 mm |
| Waga | 595 |
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |