kamery internetowe
Kamera internetowa TW-250 QHD ECO
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
65 x 90 x 50 mm
- Waga: 127
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
123,51 zł / szt
151,92 zł brutto
Kamera internetowa QHD
Wysokiej jakości kamera internetowa 2K QHD z funkcją automatycznego ustawiania ostrości, dwoma mikrofonami i filtrem prywatności
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 65 x 90 x 50 mm |
| Waga | 127 |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Waga | 189 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 130 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |