filamenty
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/niebieski
- Rodzaj filamentu: PLA
- Średnica filamentu: 1,75 mm
- Pakowanie: Szpula
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
41,94 zł / szt
51,59 zł brutto
Filament drukarki 3D PLA/1.75mm/niebieski
- PLA (polilaktyd) to biodegradowalny termoplastyczny poliester, który można łatwo wydrukować dla różnorodnych drukarek 3D.
- Nie ma zapachu, niższą temperaturę topnienia i dobrą płynność.
- Wysoka precyzja okrągłości umożliwia wyższą jakość druku
- Bez bąbelków, żywe kolory
- Może być stosowany do różnych drukarek 3D
| Waga | 1330 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 215 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Pakowanie | Szpula |
| Waga | 1 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |