kamery internetowe
Kamera internetowa Essential FHD 4XC1B34802
- Wymiary:
90 x 46 x 62 mm
- Interfejs: USB
- Oznaczenia:
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
142,68 zł / szt
175,50 zł brutto
Kamera internetowa Lenovo Essential FHD
Kamera internetowa Lenovo FHD jest zasilana 2-megapikselową kamerą CMOS Full HD 1080P, która pozwala znajomym, rodzinie i współpracownikom widzieć Cię tak wyraźnie, jak w dzień, nawet gdy są daleko. Dzięki podwójnemu mikrofonowi stereo, który jest idealny do konferencji lub długodystansowych rozmów wideo, za każdym razem będą Cię słyszeć głośno i wyraźnie.
Kluczowe cechy:
- Ciesz się produktywnymi wideokonferencjami w wysokiej rozdzielczości FHD 1080P z doskonałymi pikselami
- Dwa zintegrowane mikrofony rejestrują wyraźny, czysty dźwięk pod każdym kątem
- Zachowaj bezpieczeństwo dzięki zewnętrznej zasłonie zapewniającej prywatność
- Łączność USB typu plug-and-play ułatwiająca konfigurację
- Łatwy w użyciu mechanizm mocowania z elastycznym ręcznym ustawianiem ostrości
- Uchwyć wszystko dzięki szerokokątnemu obiektywowi 95 ° i elementom sterowania obrotem / pochyleniem oraz cyfrowym zoomem
- Połączenia USB obsługują dowolny komputer PC lub notebook
- Kodowanie UVC zapewnia zgodność z dowolnym oprogramowaniem do wideokonferencji
- Wyjątkowo długi kabel 1,8 m umożliwia podłączenie do statywu
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 46 x 62 mm |
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 140 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |