kamery internetowe
Kamera internetowa DS-U18
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
130 × 53.2 × 56.6 mm
- Waga: 137
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
365,75 zł / szt
449,87 zł brutto
Kamera internetowa 4K
- 8 MP CMOS
- Wysokiej jakości obrazowanie o rozdzielczości 3840 × 2160
- Min. oświetlenie: 0,1 Lux @ (F1.2, AGC WŁ.)
- AGC do samoodpowiedniej jasności
- Wbudowany mikrofon z wyraźnym dźwiękiem
- Interfejs Type-C, obsługujący protokoły USB 3.0 i USB 2.0. Plug and play, brak potrzeby instalacji oprogramowania sterującego.
| Waga | 302 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 155 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 130 × 53.2 × 56.6 mm |
| Waga | 137 |
| Matryca | 8 MP CMOS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |