Kamera Eufy S3 PRO 2 czarno-biała
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy -20°C~50°C
- Odporność na warunki atmosferyczne IP67
- Montaż na powierzchni pionowej lub poziomej
- Pełna specyfikacja
Noc tak jasna jak dzień
Wykorzystaj moc kamery 4K w połączeniu z technologią MaxColor Vision. eufyCam S3 Pro rejestruje wyjątkowo szczegółowy materiał wideo z monitoringu w każdej klatce, oferując klarowność obrazu jak w dzień, nawet w warunkach bardzo słabego oświetlenia, bez potrzeby użycia reflektora.
Niezawodny system zasilania słonecznego
Ciesz się spokojem ducha przez cały rok dzięki ciągłemu i niezawodnemu zabezpieczeniu opartemu na technologii SolarPlus 2.0. Wybierz wbudowany panel, aby zoptymalizować wydajność, lub dodaj panel zewnętrzny, aby rozszerzyć zasięg energetyczny. Ten system oferuje wszechstronne opcje montażu i niezawodne zasilanie awaryjne, zapewniając ciągłą ochronę.
Radarowy system detekcji alarmuje tylko o tym, co ważne
Podwójny system detekcji ruchu, łączący radar i pasywną podczerwień (PIR), precyzyjnie identyfikuje ruch człowieka i redukuje fałszywe alarmy o 99%, gwarantując, że alarmy są aktywowane tylko w przypadku poważnych zdarzeń związanych z bezpieczeństwem w określonych obszarach.
Bezpieczeństwo lokalne, brak opłaty miesięcznej
HomeBase S380 oferuje 16 GB pamięci masowej na urządzeniu i do 16 TB pamięci rozszerzalnej bez opłat miesięcznych. Dzięki temu Twoje urządzenia będą wyposażone w samouczącą się sztuczną inteligencję do inteligentnego zarządzania i łatwej kontroli ustawień grupowych, a Twoja prywatność pozostanie w Twoich rękach.
Kompatybilny z Apple Home, Alexą i Asystentem Google. (Nagrania wideo będą w rozdzielczości 1080p podczas korzystania z Apple Home).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Anker |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11n |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kąt widzenia przekątna | 135 |
| Zasięg trybu nocnego | 10 |
| Kąt widzenia poziomy | 112 |
| Kąt widzenia pionowy | 60 |
| Wymiary | 69 x 82.4 x 143.5 mm |
| Waga | 534 |
| Obiektyw | 1/1,8-calowy układ CMOS |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3521 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 195 x 190 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |