torby/etui/plecaki
Pokrowiec ONE 10-11.6 cala
- Wymiary:
320 x 25 x 225 mm
- Waga: 0.1
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 10-11.6"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 300 x 30 x 205 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
42,17 zł / szt
51,87 zł brutto
Pokrowiec ONE 10-11.6"
Doskonale chroni notebook przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.
Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału RPET, który doskonale dopasowuje się do kształtu notebooka niczym druga skóra. Najlepsza gwarancja ochrony przed zarysowaniami powierzchni, wgnieceniami i uszkodzeniami.
Konstrukcja jest solidna, ale także niezwykle lekka. Dzięki temu notebook można wygodnie transportować, nie zajmując dużo miejsca w torbie.
Zamek błyskawiczny posiada dodatkowe zabezpieczenie po wewnętrznej stronie, w celu uniknięcia zarysowań notebooka.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Główny materiał wykonany z PET pochodzącego z recyklingu
- Elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do laptopa
- Wysokiej jakości metalowy zamek błyskawiczny
- Zapewnia niezawodną ochronę przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 25 x 225 mm |
| Waga | 0.1 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 250 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |