kamery IP
Kamera DS-2CD2T43G2-4LI(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy-30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
442,33 zł / szt
544,07 zł brutto
4 MP Acusense inteligentna hybrydowa kamera sieciowa z stałym obiektywem i podświetleniem
- Obrazowanie wysokiej jakości z rozdzielczością 4 MP
- Acusense: Skupienie na klasyfikacji ludzi i pojazdów na podstawie głębokiego uczenia
- Inteligentne Hybrydowe Światło: Integruje światła IR i białe, 4 tryby dodatkowego oświetlenia
- -2U: Wbudowany arrayduo-mikrofon do wysokiej jakości audio zabezpieczeń w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie przeciwko silnemu podświetleniu dzięki technologii prawdziwego WDR 120 dB
- Efektywna technologia kompresji H.265+
- Odporność na wodę i kurz (IP67) oraz odporność na wandalizm (IK10)
| Waga | 1473 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 385 x 183 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Kompresja audio | PCM |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 88.7 × 93.1 × 286.7 mm |
| Waga | 1150 |
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |