kamery IP
Kamera DS-2CD1321G2-LIU 2.8mm
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temperatur: od -30°C do 60°C; Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: Zakres temperatur: od -30°C do 60°C; Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
156,45 zł / szt
192,43 zł brutto
2 MP Inteligentna Kamera Sieciowa typu Turret z Hybrydowym Oświetleniem (statyczna)
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 2 MP
- Obsługa detekcji ludzi i pojazdów
- Inteligentne hybrydowe oświetlenie: zaawansowana technologia z dużym zasięgiem
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo audio w czasie rzeczywistym
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa pamięci wewnętrznej do 512 GB (gniazdo na kartę SD) (opcjonalnie)
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
| Waga | 538 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 150 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Zabezpieczenia:
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv4, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kąt widzenia przekątna | 121 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 56 |
| Wymiary | 110 x 110 x 89.2 mm |
| Waga | 340 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |