kamery IP
Kamera DS-2CD1083G2-LIUF 2.8mm PL
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Warunki uruchamiania i pracy: -30 °C do 60 °C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji).
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
347,80 zł / szt
427,79 zł brutto
Stałopozycyjna kamera sieciowa typu bullet 8 MP Smart Hybrid Light
- Obraz wysokiej jakości w rozdzielczości 8 MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa wbudowanej pamięci masowej do 512 GB (gniazdo kart SD) (opcja)
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i pył (IP67)
| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 220 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe (digest) dla HTTP, uwierzytelnianie WSSE oraz digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adre |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja audio | PCM |
| Kąt widzenia przekątna | 134 |
| Kąt widzenia poziomy | 113 |
| Kąt widzenia pionowy | 62 |
| Wymiary | 170.8 x 66 x 69.1 mm |
| Waga | 285 |
| Certyfikaty | EMC
Bezpieczeństwo
|
| Matryca | 1/2,7" CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |