Router 12x1GbE ER-12
- Model:
ER-12
- Porty we/wy: 10 x 10/100/1000 Mbit/s
- Wymiary:
268.1 x 136.5 x 31.1 mm
- Pełna specyfikacja
10-portowy router Gigabit z PoE Passthrough i 2 portami SFP
Przełom cena / wydajność
EdgeRouter 12 / 12P oferuje stosunek ceny do wydajności następnej generacji: do 3,4 miliona pakietów na sekundę z szybkością linii do 8 Gb / s. Dziesięć portów Gigabit Ethernet oferuje łączność miedzianą, a dwa porty SFP oferują łączność światłowodową. EdgeRouter 12 / 12P obsługuje przełączanie warstwy 2. EdgeRouter 12P obsługuje wyjście 24 V PoE na dziesięciu portach RJ45.
Wszechstronny design
EdgeRouter 12 można zamontować w stojaku za pomocą zestawu do montażu w stojaku EdgeRouter, model ER-RMKIT (sprzedawany osobno).
Scentralizowane zarządzanie
EdgeRouter 12 jest obsługiwany i zarządzany przez UNMS (Ubiquiti Network Management System), wszechstronny kontroler z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Jedna płaszczyzna sterowania zarządza zarejestrowanymi urządzeniami EdgeMAX w wielu lokalizacjach.
| Waga | 990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 70 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Model | ER-12 |
| Porty we/wy | 10 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 268.1 x 136.5 x 31.1 mm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | Zasilacz wewnętrzny AC/DC |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |