kalkulatory
Kalkulator kieszonkowy SEC 263/8
- Rodzaj: Kieszonkowy
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 8-cyfrowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 18 w magazynie
11,27 zł / szt
13,86 zł brutto
Kalkulator kieszonkowy SEC 263/8
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Rodzaj | Kieszonkowy |
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 8-cyfrowy |
| Wymiary | 9,4 cm x 6 cm x 1 cm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 60 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |