kalkulatory
Kalkulator kieszonkowy SEC 263/8
- Rodzaj: Kieszonkowy
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 8-cyfrowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
11.27 zł / szt
13.86 zł gross
Kalkulator kieszonkowy SEC 263/8
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 60 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sencor |
|---|---|
| Rodzaj | Kieszonkowy |
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 8-cyfrowy |
| Wymiary | 9,4 cm x 6 cm x 1 cm |
| Waga | 35 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |