kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC805NR czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 8-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
21,74 zł / szt
26,74 zł brutto
ELEVEN SDC805NR to zaawansowany kalkulator biurowy, który sprawdzi się zarówno w pracy jak i w nauce.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 8-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | Wysokość 120 x szerokość 105 x głębokość 21 mm |
| Waga | 87 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 110 x 153 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |