kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC022SR czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Full specification
Status: Out of stock
19.42 zł / szt
23.89 zł gross
Kalkulator ELEVEN SDC022SR idealnie sprawdzi się w biurze czy szkole. Posiada szeroką gamę funkcji. Idealnie sprawdzi się w biurze czy w szkole.
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 95 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | Wysokość: 127 x szerokość: 88 x depth: 23 mm |
| Waga | 65 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |