kalkulatory
Kalkulator AS-120 II HB EMEA 4722C002
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,19 zł / szt
27,29 zł brutto
Kalkulator Canon AS-120 II
AS-120 II to 12-cyfrowy kalkulator biurkowy z ustawionym pod kątem pionowym wyświetlaczem. Obsługuje również funkcje marży i storno. Imponująca funkcja pamięci sumy całkowitej ułatwia wykonywanie skomplikowanych obliczeń, zachowując sumy częściowe po każdym obliczeniu i zliczając sumy całkowite jednym dotknięciem. Niektóre części kalkulatora AS-120 II zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon.
Korzyści:
- 12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy
- Funkcje marży, storno i pamięci sumy całkowitej
- Stylowa konstrukcja i duży, umieszczony pod kątem wyświetlacz LCD
- Rozmiar: 144 x 100 x 29 mm
- Podwójne źródło zasilania (bateria słoneczna i tradycyjna)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | 144 x 100 x 29 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 145 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 105 x 175 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup | Gratis | Gratis |