video
Kabel DisplayPort 1.2 do HDMI 1.4, 5m Czarny
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
57,62 zł / szt
70,87 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 0.306 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 320 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |