chodziki/jeździki
Kaczka Flap do Pchania
- Nr katalogowy:
4180
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Pchajka
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,40 zł / szt
58,30 zł brutto
Quercetti Pchanka Kaczka Flap dzięki tej uroczej zabawce twoje dziecko może świetnie się bawić i stawiać pierwsze kroki.
Wystarczy pchnąć kaczkę i pozwólić jej zrobić pierwszy krok, ona zamacha skrzydłami i zacznie przebierać stopami wydając dzwięk "qua-qua".
| Waga | 399 kg |
|---|---|
| Wymiary | 92 x 183 x 295 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 4180 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pchajka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 9.2 x 29.3 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |