chodziki/jeździki
Kaczka Flap do Pchania
- Nr katalogowy:
4180
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Pchajka
- Full specification
Status: Out of stock
47.40 zł / szt
58.30 zł gross
Quercetti Pchanka Kaczka Flap dzięki tej uroczej zabawce twoje dziecko może świetnie się bawić i stawiać pierwsze kroki.
Wystarczy pchnąć kaczkę i pozwólić jej zrobić pierwszy krok, ona zamacha skrzydłami i zacznie przebierać stopami wydając dzwięk "qua-qua".
| Weight | 399 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 x 183 x 295 cm |
Technical Specifications
| Brand | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 4180 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pchajka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 9.2 x 29.3 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |