sieciowe
Kabel UTP Kat.5E CU 305 m drut outdoor
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Sieciowy (LAN)
- Kategoria: CAT 5e
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 21 w magazynie
365,14 zł / szt
449,12 zł brutto
Kabel UTP Kat.5E CU 305 m drut outdoor
- Kabel LAN kategorii 5e UTP (nieekranowany) outdoor
- Żyły kabla wykonane z czystej miedzi (CU 100% miedzi)
- AWG 24 (4*2*0.5mm)
- Budowa żyły: pojedynczy drut
- Kolor: czarny RAL9004
- Nadruk licznika długości co każdy metr kabla
- Izolacja PE: 5.0mm
- Izolacja HDPE żyły: 0.88mm
- Praca do 100Mhz
- Zalecana średnica wtyku / prowadnicy dla przewodników w oplocie: 1.0 mm
- Pakowanie: Drewniany bęben
Parametry elektryczne (20 stopni):
- Rezystancja żyły (max.): 20 - 40Om / 305m
- Rezystancja izolacji (min.): 5000mOm km
- Pojemność para-a-uziemienie: < 160PF / 100m
- Charakterystyka impedancji: < 100Om (+/- 15)
- Temperatura przechowywania i transportowania: 0 - 60 stopni
- Temperatura pracy: -20 - 75 stopni
- Odległość działania: 100m
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lanberg |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Sieciowy (LAN) |
| Kategoria | CAT 5e |
| Skrętka | U/UTP |
| Złącza #1 | Brak |
| Złącza #2 | Brak |
| Materiał przewodnika | Miedź - Cu |
| Pozostałe parametry | Rozmiary: 35 x 35 x 25 cm |
| Długość przewodu | 305 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 8000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 350 x 400 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |