USB
Kabel USB3.2 gen2 TypeC do USB-C/F, PD, 0.5m
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: Brak
- Złącza #2: Brak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
19,75 zł / szt
24,29 zł brutto
Ten kabel przedłużający USB-C 3.2 Gen2 z funkcją Power Delivery wspiera szybkie ładowanie oraz transfer danych SuperSpeed. Umożliwia łatwe korzystanie z istniejącego kabla USB-C do ładowania i wymiany danych z urządzeniem. Oszczędzająca miejsce zagięta pod kątem 90° wtyczka USB-C sprawia, że idealnie nadaje się do przedłużenia istniejących kabli podłączonych do zewnętrznych urządzeń USB (np. stacje dokujące, konwertery, huby). Równocześnie gniazdo USB-C urządzenia jest chronione przed częstym podłączaniem i odłączaniem.
| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 170 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | Brak |
| Złącza #2 | Brak |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Waga | 0.024 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 0.5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |