Kabel USB - microUSB 2.0, 1,5M, M/M; Y-C434GBK
- Rodzaj: Kabel
- Standard: USB 2.0
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Prosty i niezawodny
Prosty przewód USB A na Micro USB - służy do ładowania i przesyłania danych. Podłączysz nim urządzenia takie jak tablety, czytniki ebooków, huby USB czy PS4. Przewód z microUSB jest dostępny w długościach 0,5 m, 1 m, 1,5 m, 2 m i 3 metry. Dzięki materiałom wysokiej jakości, nawet w najdłuższych wersjach kabla, sygnał jest przesyłany bez zakłóceń.
Kabel do QuickCharge
Przewód przystosowano do szybkiego ładowania o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A. Wtyki są zalewane i wykonane z miękkiego PVC, co sprawa, że przewód u ich nasady nie będzie się wyłamywał ani wycierał.
Standard USB 2.0
Przewód jest kompatybilny ze standardem USB 2.0, czyli zapewnia transfer danych z prędkością 480 Mbps. To wartość wystarczająca w codziennym użytkowaniu. Żyły wykonano z czystej miedzi i użyto podwójnego ekranowania. Dzięki temu zminimalizowano opóźnienia i zakłócenia.
Unitek jest pewny swoich produktów, dlatego wszystkie są oznaczone kodem EAN. Zapewnia to ich oryginalność, a Tobie pozwala przedłużyć gwarancję do trzech lat od daty zakupu. Po prostu zarejestruj się w aplikacji Unitek Search (dostępna na Android i iOS).
Specyfikacja techniczna
| Producent | Unitek |
|---|---|
| Rodzaj | Kabel |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Złącza #2 | USB Micro-A Męska |
| Wymiary | 1,5m |
| Waga | 0.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 1.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 180 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |