USB
Kabel USB-C do USB-C i USB 3.0 1m
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
34,01 zł / szt
41,83 zł brutto
Kabel USB-C do USB-C i USB 3.0 1m
Uniwersalny i profesjonalny kabel połączeniowy USB-C do USB-C ze zintegrowanym adapterem do łatwego podłączenia do urządzeń wyposażonych w port USB 3.0.
Przy połączeniu USB-C do USB-C ten kabel obsługuje:
- Ładowanie laptopa / tabletu do 100 W
- Transmisja wideo do 4K / 60 Hz
- Transfer danych do 10 Gb/s (USB-C 3.1 Gen.2)
Jeśli kabel jest podłączony do urządzenia z portem USB 3.0, umożliwia transmisję danych do 5 Gb/s.
Wtyki kabli są wykonane z aluminium, a sam kabel jest w oplocie ze specjalnego tekstylnego materiału; ta konstrukcja zapewnia dużą elastyczność, trwałość i długą żywotność kabla.
Specyfikacja techniczna
| Producent | i-tec |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Wymiary | 20 x 14 x 1000 mm |
| Waga | 73 |
| Długość przewodu | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 155 x 250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |