radioodtwarzacze
Radioodtwarzacz Viola 2 IR
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Odtwarzanie z USB: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
214,01 zł / szt
263,23 zł brutto
Radioodtwarzacz Viola 2 IR
Model VIOLA 2 C IR imponuje ogromną różnorodnością radia. Słuchaj nowego, cyfrowego radia DAB+, które jest już dostępne w Polsce. VIOLA 2 C IR pozwoli Ci również odbierać ulubione stacje tradycyjnego radia UKF.Dzięki VIOLA 2 C IR posłuchasz internetowych stacji radiowych z najdalszych zakątków Świata. Po podłączeniu WLAN do sieci domowej urządzenie umożliwia odbiór internetowych audycji typu Podcast oraz ich dokładne sortowanie według kraju nadawania lub gatunku.
- Wbudowany głośnik gwarantuje wysoką jakość odsłuchu.
- Możliwe jest także podłączenie słuchawek.
- Optycznym znakiem rozpoznawczym modelu VIOLA 2C IR jest duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala (6 cm).
- W trybie czuwania na podświetlanym ekranie wyświetla się godzina, a w trybie odtwarzania radio przekazuje najbardziej interesujące informacje dotyczące odtwarzanego programu.
- Należący do wyposażenia zasilacz umożliwia stacjonarną eksploatację np. podczas gotowania w kuchni.
- Model VIOLA 2 C IR jest więc także świetnym urządzeniem mobilnym. Zasilanie w trybie mobilnym realizowane jest za pomocą przystosowanego do ładowania akumulatora. Można go także bardzo szybko wymienić.
- Urządzenie i jego funkcje możesz obsługiwać za pomocą wygodnego pokrętła i przycisków oraz przez swój smartfon, korzystając z aplikacji TechniSat Connect App.
- Dwa programatory alarmowe umożliwiają ustawienie czasu budzenia ulubioną stacją radiową, czy klasycznym alarmem.
| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 80 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 2 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| System | Radio |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Pamięć stacji | 90 |
| Pasma | RDS FM |
| Wymiary | 20,4 x 11,2 x 9 cm |
| Waga | 0.508 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Tuner FM | Tak |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |