video
Kabel USB 3.2 Gen 1x1 USB-C do HDMI 2.0 3m
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Złącza #2: HDMI Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
69,85 zł / szt
85,92 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Waga | 0.126 |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 230 x 255 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier AB | 5,00 zł | 10,00 zł |
| Paczkomat InPost (AB) | Gratis | Gratis |
| DPD Pickup (AB) | Gratis | Gratis |