TB print tonery
Toner do HP CC532A TH-532AN YE 100% nowy
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet CP2020, CP2025, CP2025n, CP2025dn, CP2025x, CM2320
Canon imageCLASS MF8330C, MF8350Cdn
Canon i-SENSYS LBP7200Cdn - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
61,59 zł / szt
75,76 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet CP2020, CP2025, CP2025n, CP2025dn, CP2025x, CM2320 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2800 |
| Kod oryginału | CC532A |
| Pasuje do | Canon |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Waga | 849 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 190 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |